icon

آپارتمان های ممتاز منطقه ۲۲​

این پروژه که در راستای توانمندسازی کارکنان دولت و تعدادی از کارکنان بخش خصوصی درحال اجرا می باشد. فرصت بسیار مغتنم سرمایه گذاری و خرید ارزان در منطقه ۲۲ می باشد. با توجه به توانمندی های مختلف پرداختی در کارمندان دولتی و خصوصی پرداختی های پروژه به نحوی برنامه ریزی گردیده است که کارمندان پایه تا ارشد می توانند از این فرصت بی نظیر استفاده نمایند.

امکانات آپارتمان های ممتاز

آپارتمان های تیپ ممتاز

امتیازات ویژه کادر درمان

  • وام بلند مدت بازپرداخت ۱۰ تا ۱۵ ساله
  • وام ساخت ۱۲ درصدی ویژه
  • اقساط وام بعداز تحویل
  • بدون ورودی حق امتیاز تا ۳۰ خرداد
  • تمام پروژه از لحظه ثبت نام تا تحویل کلید تحت ضمانت نامه بانکی
  • سود مشارکت ۹ درصد در تمام پروژه
  • شروع اقساط ساخت از ۵ م تومان
  • خرید در منطقه شمال غرب تهران (پرسرعترین منطقه در حال رشد تهران)
  • قطب گردشگری تفریحی تجاری


موارد فوق همگی به پاس تقدیر و احترام به مقام شامخ شهدای سلامت

طرح مسکن ویژه کادر درمان کشور

آپارتمان ها در دو تیپ کوچک و متوسط متراژ ؛ ۵۰ و ۱۰۰ متری با
تسهیلات ۵۰۰ میلیونی و اقساط ۱۴ ساله با پیش پرداخت ۶۰۰ میلیون برای امتیاز ۵۰ متری و تسهیلات ۱ میلیاردی و اقساط ۱۴ ساله با پیش پرداخت ۱ میلیارد و ۲۰۰ ، برای امتیاز ۱۰۰ متری در حال ثبت نام می باشد.
تسهیلات در نظر گرفته شده بدون ضامن،با تنفس بازپرداخت اقساط ۴ ساله وام و کارمزد ۱۸ درصد می‌باشد.
تحویل پروژه بصورت ۴۸ ماهه بوده وبرای اولین بار تمامی مراحل اجرایی این پروژه توسط ضمانت نامه بانک ملی ایران با بازپرداخت ۱۴ ساله به قیمت متری ۲۶/۸۰۰ میلیون اجرا می گردد.
همچنین واحد‌های با پیشرفت بالای ۵۰ درصد فیزیکی تا کلید تحویل نیز ؛با شرایط تسهیلات و پرداخت مرحله ای قابل واگذاری می باشد.
متقاضیان جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ارتباطی شرکت تماس و یا به صورت حضوری مراجعه نمایند.

خرید مسکن در ابعاد مختلف ارزشمندی ویژه ای در تهران دارد ٫ مهمترین آنها ارزش افزوده بالای سرمایه گذاری می‌باشد. شرکت توسعه ارزش مدبران با فراهم آوردن تسهیلات ارزان قیمت با شرایط آسان و همچنین ضمانت اجرایی تمام مراحل خرید با ضمانت نامه بانک ملی ایران این امکان را برای کارکنان کادر درمان کشور با شرایط ذیل فراهم نموده است.

بعضی از مناطق تهران نسبت به سایر مناطق میان خریداران مسکن و سرمایه گذاران بزرگ از اقبال بیشتری برخوردارند و فروش بهتری را تجربه می‌کنند.

منطقه چیتگر (منطقه ۲۲) با توجه به طرح های توسعه ای پیش بینی شده جهت آینده و پروژه های فعلی اجرا شده  همانند دسترسی های اتوبانی،مناطق گردشگری بزرگ تجاری ،تفریحی، …مامن بسیاری از سرمایه گذاران از ایرانیان اقصا نقاط جهان در داخل و خارج کشور  گردیده است.

از  محبوب‌ترین نقاط میان خریداران  شرکت های خصوصی و  دولتی این منطقه با توجه به قیمت و موقعیت مناسب ، منطقه در حال رشد و توسعه مراورید شهردر قطب گردشگری تهران،معرفی میگردد.

با نگاهی گذرا به منطقه مروارید شهر در این چند ساله می توان دریافت، طراحان شهرسازی در نگاه کلان، این منطقه را به عنوان منطقه فرا دستی منطقه ۲۲ در نظر گرفته اند و در نگاهی دیگر دسترسی به مجتمع های متعدد تجاری اداری منطقه گواه این مدعا هستند که در آینده ای نزدیک این منطقه پذیرای تمرکز و برج های  مسکونی بیشتر و پیشرفت بی بدلیل خواهد بود.

دسترسی ها منطقه مروارید شهر شامل مراکز خرید و فروش مثل موبایل ، پوشاک ، صوتی تصویری، کیف و کفش ، مادر و کودک، ملزومات عروس و داماد ، خودرو و  پاساژهای مجلل و گسترده ای که با امکانات رفاهی و تفریحی در کنار رستوران های رنگارنگ و فودکورت ، می باشد که سفره ی رنگینی از انواع خدمات چشم نواز و لوکس را در پیش چشم مخاطبان می گستراند.

پروژه واحد های ممتاز تام ملک

با درک فرصت های  فضای ایجاد شده در این منطقه تعریف گردیده و به سرمایه گذاران خود نوید یک سرمایه گذاری مطمن را به ارمغان می آورد.با توجه به مقدورات پیش بینی شده برای این پروژه با نگاه اقتصادی تر این فرصت برای عزیزان با شرایط بسیار مناسب   فراهم گردیده است.

پرداخت مرحله ای  و انواع وام های بانکی جهت خرید به قیمت  به تمام شده و  فرصت بسیار مناسب افزایش سرمایه از تسهیلات در نظر گرفته شده برای این پروژه میباشد.

 

علاوه بر تسهیلات فوق ،ویژه سازی و برند سازی واحد های ممتاز به گونه ای میباشد که در سطح خود این پروژه را از لحاظ ارزش واقعی  به سطح بالاتری رسانده و سود بیشتری را به سرمایه گذاران می رساند

مزیت بسیار مهم و ویژه دیگر این پروژه همچون پروژه مشابه دیگر این شرکت داشتن ضمانت نامه بانکی برای انجام تمام امور تعهداتی شرکت میباشد. اجرا شدن پروژه توسط این ضمانت نامه ها بانکی خیال متقاضیان را از هر حیث از  صحت ،کیفیت ، کمیت و نظارت و حسن انجام کار راحت کرده و اطمینان پیدا میکنند بعد از انجام تعهدات شرکت ،مبالغ پرداخت شده در وجه شرکت آزاد میگردد.

با توجه به پرداخت اقساطی و مرحله ای ،بهره گیری از تسهیلات بلند مدت ،تفاوت چشم گیر بین واحد های آماده منطقه و واحد های سرمایه گذاری تام ملک، برند سازی ویژه،قرار گیری پروژه در لوکیشن در حال رشد ،آب وهوای مناسب ،دسترسی های آسان مراکز تفریحی تجاری درمانی ،امکانات خود سازه ها …در نهایت تضمین بانکی پروژه ،همه و همه آماده شده است که  پرسنل خدوم و کارکنان شبکه بهداشت و درمان کشور  نسبت به خانه دار شدن و همچنین افزایش سرمایه قابل توجه در قطب گردشگری تهران اقدام نمایند.

ارتباط در واتساپ