icon
جستجو
Close this search box.
Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

شرکت توسعه ارزش مدبران

پخش ویدیو

شرکت توسعه ارزش مدبران، به شماره ثبتی ۵۶۸۷۴۱ با سرمایه گذاری بخش خصوصی، شرکتی پیشرو، سرآمد و ارایه کننده راه حل های بنیادی در زمینه تسهیل خرید زمین و مسکن از طریق تامین تسهیلات و ارایه کننده پلتفرم مطمئن و ارزش آفرین سرمایه گذاری، برای کارکنان مجموعه های بزرگ کشوری میباشد‌.
این شرکت با بهره گیری از توانمندی سهامداران خود ، حل دو مسئله بنیادی و اساسی کشور در حوزه زمین و مسکن را در دستور کار دارد :
 مسئله اول، نرخ تورم بالا در حوزه زمین و مسکن و کاهش قدرت خرید عموم کارمندان که منجر به تخصیص پنجاه درصدی هزینه خانوار از محل درآمدی خود به بخش مسکن شده و مسئله دوم نبود پلتفرم ملی مطمئن وارزش آفرین سرمایه گذاری، که باعث ورود سرمایه ها به بازارهای مالی غیر مولد مانند طلا ، دلار و خودرو گردیده است.
شرکت با برنامه ریزی دقیق برای حل دو مسئله مذکور، در گام اول دو اقدام موثر و ارزشمند را ارایه نموده هست. اقدام اول، ارایه تسهیلات ۴ ٪ به منظور توانمند سازی متقاضیان خرید زمین های ویژه کادر سلامت در تهران و اقدام دوم، تضمین تعهدات شرکت در پروژه های سرمایه گذاری زمین و مسکن با صدور ضمانت نامه از بانک ملی ایران به منظور تحقق پلتفرم مطمئن برای متقاضیان افزایش سرمایه در یک چارچوب مطمئن میباشد‌.
به حول قوه الهی این شرکت در راستای تحقق رویکردها و راهبردهای خود، بزرگترین و مهمترین اقدام حوزه زمین و مسکن ویژه کادر درمان و سلامت کشور را با صدور ضمانت نامه از بانک ملی ایران و ارایه تسهیلات در یازده فاز، طی سه سال ویژه کارکنان ساعی و دلسوز بهداشت درمان و آموزش پزشکی کشور به منصه ظهور رسانده است.

در ضمن اقدامات عملیاتی در راستای تامین مسکن آماده تحویل و مقرون به صرفه با چشم انداز سرمایه گزاری مطمئن در حوزه مسکن، واگذاری وام فوری و آزاد بدوم نیاز به حضور فیزیکی و تماما بصورت آنلاین بدون نیاز به ضامن و سپرده گذاری، تسهیلات واگذاری خودرو(لیزینگ) نیز در راستای کاهش دغدغه های مالی کادر سلامت کشور برنامه ریزی گردیده است.

مرکز تسهیلات ویژه کادر درمان و سلامت کشور

توسعه ارزش مدبران

فراتر از تسهـــیـــــــــــــــــــــــــــــلات

ضمانت نامه بانک ملی

اولین شرکت ارائه دهنده خدمات سرمایه گذاری با ضمانت بانک ملی

تحویل به موقع

تعهد تحویل به موقع با ذکر ضرر و زیان در دیرکرد تحویل

ارزش افزوده فراوان

ارزش افزوده ساخت، زمین و تورم که رشد سرمایه را چندین برابر میکنند

تیترهای خبری

ارتباط در واتساپ