icon
جستجو
Close this search box.

آخرین مهلت ثبت نام فاز سوم

آغاز واگذاری فاز سوم تسهیلات خرید مسکن در تهران

ویژه کارکنان بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور

ماموریت شرکت توسعه ارزش مدبران در راستای توانمند سازی کادر درمان سلامت و آموزش پزشکی کشور جهت خرید مسکن در شهر تهران در یازده فاز با واگذاری تسهیلات کم بهره و خدمات فنی مهندسی و حقوقی با صدور ضمانت نامه از بانک ملی ایران اجرا میگردد.
هم‌اکنون در فاز سوم ،پروژه تامین مسکن کادر بهداشت درمان و آموزش پزشکی کشور بصورت ویلایی به دو مرحله تامین زمین و ساخت تقسیم شده که هر دو مرحله با پرداخت تسهیلات بدون سپرده گذاری اعضا می‌توانند نسبت به ثبت نام اقدام نمایند‌.

با عنایت به ارزش بالا قیمت زمین در داخل مناطق مسکونی تهران ،زمین پروژه در اراضی حومه پنج کیلومتری شهر تهران در دو موقعیت شرق و غرب تهران، مستعد تغییر کاربری با شرایط قیمتی حدودا یک دهم قیمت نسبت به کاربری مسکونی اجرا گردیده و طی سه سال با پی گیری اخذ مجوزات ساخت در قالب قانون جهش تولید مسکن توسط شرکت توسعه ارزش مدبران علاوه بر رشد آورده مالی ثبت نام کنندگان ، تامین زمین با کاربری مسکونی فراهم میگردد.
تجارب بدست آمده در خصوص مسائل اجرایی پروژه های مسکن مهر ، ملی و تعاونی های مسکن، شرکت را بر آن داشته که پروژه را به نحوی تعریف نماید که کمترین تاثیر را از تورم فزاینده کشور تجربه نماید .
حسب مطلب پیش گفته ،پروژه به صورت ویلایی با قیمت قطعی تعریف گردیده که سرنوشت سرمایه گذاری نفرات مستقل از هم و غیر متاثر از تورم مشخص میگردد.
بعد از مرحله تامین زمین و اخذ مجوزات لازم نفرات مستقلاً می‌توانند نسبت به فروش ،نگهداشت یا ساخت با اخذ تسهیلات اقدام نموده و یا مسئولیت ساخت را به شرکت توسعه ارزش مدبران ،با قیمت اعلامی سازمان نظام مهندسی واگذار نمایند.
‌از ویژگی های برجسته فاز سوم تامین تسهیلات جهت خرید زمین های مستعد ویلا باغ در بیست کیلومتری شهر تهران در دو موقعیت غرب وشرق تهران با دسترسی های اتوبان های غرب آزادگان و شرق از طریق جنوب اتوبان امام علی (ع) میباشد که طی سه سال زمین ها با انشعاب آب و درختان سبز تحویل مالکین امتیاز گردیده و با یک دسترسی زمانی و مکانی بیست دقیقه ای از تهران ،برای تفریحات آخر هفته های کادر درمان، شرایط بی بدیلی را برای اولین بار در سطح کارمندان کشور با این موقعیت فراهم مینماید .

ثبت نام فاز سوم پروژه با تسهیلات به شرح جدول ذیل، از مورخه ۱۴۰۲/۴/۱۷ تا مورخ ۱۴۰۲/۶/۳۰ بصورت حضوری و غیر حضوری تا تکمیل ظرفیت اقدام میگیرد.

روش ثبت نام حضوری

متقاضیان از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۲:۳۰ به همراه مدارک ذیل به آدرس تهران ، شریعتی شمال ,جنب بانک ملی شعبه صدر ،برج سفیران طبقه پنجم مراجعه نمایند،‌
_تکمیل آورده بر اساس متراژ انتخابی در یکی از حساب های بانک ملی متقاضی
_اصل مدارک و کپی کارت ملی؛شناسنامه، فیش حقوقی یا کارت نظام پزشکی یا پرستاری

روش ثبت نام غیر حضوری

ارسال تصویر مدارک ثبت نام غیرحضوری در نرم افزار ایتا یا واتساپ به شماره تماس ۰۹۱۲۰۲۳۹۱۱۶ و دریافت سند ثبت نام به آدرس پستی متقاضی.(دریافت شماره حساب واریزی بعد از اخذ استعلام و موافقت از طریق شماره های شرکت۰۲۱۲۲۶۳۵۹۴۵ و ۰۲۱۲۶۶۴۳۲۶۲)

ارتباط در واتساپ