icon
جستجو
Close this search box.

بزرگترین و مهمترین اقدام حوزه زمین و مسکن در تهران ویژه کادر درمان کشور

فاز چهارم از یازده فاز تعریف شده، واگذاری تسهیلات خرید زمین و مسکن در تهران ویژه کادر درمان کشور توسط شرکت توسعه ارزش مدبران با صدور ضمانت نامه بانکی با عاملیت بانک ملی شعبه صدر طی سه سال با تسهیلات ۴ و ۹٪(با توجه به اعتبارسنجی مالی) بدون سپرده گذاری اجرا میگردد. فاز چهارم این پروژه با واگذاری۳۴۰ فقره تسهیلات ۴ و ۹ درصدی به منظور توانمند سازی خرید زمین مسکونی در حوزه ۵کیلومتری تهران و باغ ویلا در محدوده ۲۰ کیلومتری تهران در اراضی مستعد باغ ویلا و سرمایه گذاری، ویژه کادر درمان کشور میباشد.

در مجموع با تسهیلات تامین شده در دو تیپ اراضی مستعد مسکونی و باغ ویلا ویژه کادر درمان و سلامت کشور منجر به تامین هردو نیاز جامعه سلامت کشور ،داشتن پلتفرم مطمئن سرمایه گذاری برای ایجاد ارزش افزوده و همچنین تامین زمین مسکونی و تفریحی با تسهیلات ویژه برای خانواده ها کادر درمان در نزدیکترین دسترسی به شهر تهران گردیده است.

به منظور جلوگیری از واسطه گری و تبعات ناشی از آن، حفظ ارزشمندی سود حدود ۱۰ برابری، عدم مواجهه پروژه با جهش قیمتی بالا تا اتمام ۱۱ فاز تعریف شده پروژه در طی سه سال، پرداختی متقاضیان بر پایه قیمت کارشناسی شده اراضی در محدوده های ذکر شده بوده و محل دقیق اراضی در محدوده های پنج و بیست کیلومتری تهران صرفا به بانک عامل معرفی و در تعهد شرکت قرار می‌گیرد.

ارتباط در واتساپ