icon

شرکت توسعه ارزش مدبران

پخش ویدیو

اهداف ما

تأسیس شرکت توسعه ارزش مدبران به شماره ثبتی ۵۶۸۷۴۱ در اواخر سال ۱۳۹۹ ، آغاز مهمترین اقدام اجرایی بخش خصوصی در سطح ملی برای توانمند سازی و تسهیل خرید زمین و مسکن در تهران و همچنین ارایه پلتفرم سرمایه گذاری مطمئن تحت ضمانت نامه از بانک ملی ایران بود.
 اتفاقی که موجب ورود توانمندی های بخش خصوصی با تجارب چندین شرکت رتبه یک انبوه سازی با صدور ضمانت نامه از بانک ملی ایران برای حل دو مسئله فوق شد.
حوزه ماموریت مفتخریم در سطح ملی با رویکردی متفاوت ،تسهیلات چهار تا بیست دو درصدی در حوزه زمین و مسکن را فراهم نموده و همچنین در کنار حل مسئله توانمندسازی متقاضیان خرید زمین و مسکن در تهران ،پلتفرم مطمئن افزایش و رشد سرمایه را ایجاد کرده ایم.

نوآوری و خلاقیت

از دیدگاه شرکت توسعه ارزش مدبران نمیتوان بدون خلاقیت، یعنی خلق ایده های جدید تحول ایجاد کرد، و بدون نوآوری، یعنی به کارگیری ایده های جدید نمیتوان راه های نوین برای مشکلات موجود پیشنهاد کرد. بدین ترتیب روح حاکم بر همه فعالیتهای شرکت نوآوری و نواندیشی زیر چتر حمایت ضمانت نامه بانک ملی ایران است.

نوآوری … این شرکت با تجربه سالها حضور و فعالیت سهامداران خود، توام با تحقیق، توسعه و پژوهش توانسته است با نوآوری و ایجاد تحولات مثبت دستاوردهای قابل توجهی را در این زمینه داشته باشد.
ما از شروع تأسیس شرکت تا کنون در حال معرفی خدماتی جدید با ویژگیهای نوآورانه هستیم و هر خدمات جدید که عرضه کرده ایم، راهی بوده برای حل یک مشکل ، از جمله افزایش قدرت خرید متقاضیان سرمایه گذاری زمین و مسکن ، کاهش ریسک پذیری، کاهش هزینه ها، اطمینان بیشتر سیستماتیک و..
پویایی …در شرکت شرکت توسعه ارزش مدبران انتظار داریم همه چیز در بهترین سطح استانداردهای موجود باشد و خوب را دشمن بهتر میدانیم. یعنی هر چه امروز ایجاد میکنیم، باز هم میتواند بهتر باشد. بنابراین در شرکت ما بهبود در روشها و سیستمها، جزو فعالیتهای مستمر میباشد‌ و تغییر برای کسب نتایج بهتر که نهایتاَ مشتری از آن برخوردار خواهد شد از اصول و ارزشهای بنیادی ماست

استراتژی و رویکرد ها

استفاده از تکنولوژی های روز با کیفیت متمایز در قالب پلتفرم مطمئن خرید و سرمایه گذاری در مسکن های لوکس و ممتاز رویکرد ویژه شرکت میباشد.

چشم انداز

شرکت توسعه ارزش مدبران با در نظر گرفتن سیاست های کلی اقتصاد کشور و برنامه ششم توسعه ابلاغی در حوزه ساختمان، با هدف تامین ساختمان‏های ایمن، کارا و زیبا برای مشتریان، در افق زمانی ۵ ساله خود وتبدیل شدن یکی از ده شرکت بزرگ خصوصی حاضر در گروه انبوه سازی، املاک و مستغلات هدف گذاری نموده است
طراحی و اجرای سیستم های کارآمد سنجش رضایت مشتری به منظور انطباق محصولات و خدمات شرکت با نیاز مشتریان
وفراهم نمودن سیستم جامع مدیریت منابع انسانی در جهت ارتقای تخصص، توانمندی و رضایت کارکنان از اهداف دیگر شرکت میباشد

ارزش های سازمانی

حفظ تمایز در ارایه خدمات متفاوت و ارزشمند به همراهان، سرمایه گذاران و شرکایه تجاری خود در پروژه ها

دامنه فعالیت ها و توا نمندی ها:

فعالیت در زمینه آماده سازی، تسطیح، ساخت و انجام امور اداری و خرید و فروش زمینها و ابنیه های تجاری، صنعتی، مسکونی، کشاورزی(اعم از نقدی، اقساطی، پیش فروش) ساخت و اجرای عملیات عمرانی، انبوه سازی، شهرک های مسکونی شهری و روستایی، سرمایه گذاری در زمینه های تحقیق، ساخت و توسعه محصولات پیشرفته، خرید و فروش واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی، سرمایه گذاری داخلی و خارجی، شرکت در مناقصات و مزایدات خصوصی و دولتی، اخذ وام و اعتبار از بانکها و مؤسسات مالی و هرگونه فعالیت مجاز در رابطه با موضوع شرکت.

هم اکنون شرکت توسعه ارزش مدبران پذیره نویسی سرمایه گذاری ۱۸۰۰ واحد مسکونی در قطب گردشگری تهران را با ضمانت بانکی جهت اعضای نظام پزشکی کشور در دستور کار دارد. تعریف پروژه در ملک هایی که به دید مشاوران در کارگروه‌های تخصصی بیشترین سود را با پیشرفت‌های توسعه شهری برای خریداران متصور می‌نمایند،از استراژی های مهمی هست که در تعریف پروژه لحاظ میگردد.

مسیر رشد و چشم انداز

شرکت توسعه ارزش مدبران مسیر رشد خود را درچارچوب مأموریت چالشی اش یعنی حل مسئله زمین و مسکن کشور در تهران و مراکز استانها و گسترش پلتفرم سرمایه گذاری با ضمانت نامه بانک ملی ایران مبتنی بر زمین و مسکن تا واگذاری یک میلیون امتیاز تسهیلات در ده سال آینده برنامه ریزی کرده است.
 در حال حاضر شرکت از ساختاری تخصصی و توانمند برخوردار است که توانسته مهمترین و بزرگترین پروژه واگذاری زمین های ویژه کادر درمان تهران را با تسهیلات ویژه در راستای توامان حل دو مسئله بنیادی کشور برای کادر درمان و سلامت برنامه ریزی و هم اکنون فاز دوم آن را اجرایی نماید.

مهندس جلال یادگاری

مجری پروژه تام ملک

مهندس مهدی خادمی

مدیرعامل شرکت توسعه ارزش مدبران

ارتباط در واتساپ