icon

ارزش افزوده های پروژه

((خاک را به نظر کیمیا کنیم ))

سودچشم گیر

بازار مسکن و سرمایه گذاری در زمین از کم ریسک ترین بازارهای سرمایه گذاری است که با سود چشمگیر و سنتی از دیرباز همراه بوده است.سرمایه گذاری در زمین های اطراف تهران برای سرمایه گذاران بسیار پر سود می‌باشد. زیرا زمین ها و املاک پایتخت کشور و اطراف آن دارای بیشترین رشد ممکن هستند.

سود مداوم به دور از نوسانات تصمیم های سیاسی اقتصادی:

امروزه عواملی که قادر باشند نرخ رشد سوددهی، زمین در تهران را منفی نمایند وجود نداشته و خصوصا در زمین به دلیل عدم متاثر بودن از استهلاک‌، مالیات ، زلزله و.... نه تنها ارزش سرمایه در محل مطمئن حفظ میشود بلکه به مرور و با گذشت زمان قیمت آن بیشتر شده و میتوان بدون دغدغه در فرصتی مناسب برای ساخت و ساز آن اقدام نمود .

موقعیت تهران باعث رشد سرمایه بالاتر

خرید زمین در شهر تهران با داشتن نزدیک به یک چهارم جمعیت کشور به دلایل موقعیت قرار گیری و پرتقاضا بودن آن نسبت به جاهای دیگر کشور با سود بیشتری همراه می باشد.

موقعیت شهرکی و برندینگ

به علت شرایط ویژه ای که در راستای افزایش رفاه و توان اقتصادی مجموعه بهداشت درمان و آموزش پزشکی کشور پیش بینی گردیده است و طبق سیاست جدیدحاکمیتی در امکان تغییر کاربری زمین های مستعد الحاق به بافت و امکان استفاده از تسهیلات بانکی چهار تا بیست و دو درصد با ایجاد برندینگ ویژه برای این زمین ها با تکمیل یازده فاز این پروژه ،اقدامی ماندگار در عرصه زمین و مسکن کشور خواهد بود.

خرید زمین در لوکیشن مناسبتر

سرمایه گذاری در موقعیت خوب همیشه محبوب بوده است. این زمین ها در مقایسه با سایر زمین ها به جهت مزیت هایی که دارند دارای قیمت بالاتری هستند. تحقق این موضوع در تمام فازها با ثبت نام زودتر محقق میگردد.

اولین پروژه عمرانی برای کادر درمان و سلامت کشور با صدور ضمانت نامه از بانک ملی ایران

اجرای پروژه با صدور ضمانت نامه از بانک ملی ایران که توضیحات مبسوط شرایط ان در قسمت ضمانت نامه سایت می‌باشد باعث اطمینان از سرعت روند اجرایی پروژه گردیده و سرنوشت این پروژه را نسبت به پروژه های دیگر همانند مسکن مهر و ملی و طولانی شدن روند اجرایی آن میگردد.

استفاده از تسهیلات ۴ ٪ _۲۲٪ خرید زمین

با عنایت به پوشش بخش مهمی از پرداختی ارزش زمین توسط تسهیلات چهار تا بیست و دو درصدی بی نظیرترین فرصت محقق شده در سالهای بعد انقلاب برای بخش عظیمی از کادر بهداشت درمان و آموزش پزشکی ایجاد شده است.

ارتباط در واتساپ