icon

ارزش افزوده های پروژه

((خاک را به نظر کیمیا کنیم ))

همانطور که میدانیم  یکی از شیوه‌های مرسوم خانه‌دار شدن، خرید پیش فروش آپارتمان و همچنین یکی از روش های مطمئن افزایش سرمایه، سرمایه گذاری از موقع پذیره نویسی آپارتمان میباشد.

خرید به قیمت ساخت

نقطه حائز اهمیت بالا برای همه قیمت تمام شده ملک می باشد که با پیش خرید آپارتمان شما میتوانید بین ۵۰ تا ۸۰ درصد ارزانتر از نرخ روز واحد نوساز را خریداری نمایید.

پرداخت تدریجی

پرداخت تدریجی پول برای زمین و ساخت نیز از مزایای دیگر خرید از خاک و بصورت پیش فروش میباشد.

رشد سرمایه جلوتر از تورم

به طبع تورم و شرایط اقتصادی در ایران به سرمایه گذاری شما افزوده می شود. به عنوان مثال حق امتیاز یک پروژه معمولی سالم در منطقه ۲۲ تهران هم اکنون در مرحله اسکلت یک واحد ۹۰ متری حدودا یک میلیارد تومان میباشد.​

ارزش افزوده برند سازی

دانش برند سازی علمیست که در مجموعه شرکت تام ملک نهادینه بوده و با پیاده سازی آن به ملک های تحت سرمایه گذاری شرکت ارزش بالاتری را منتقل مینماید.

ارزش افزوده زمین و توسعه منطقه ای

انتخاب یک منطقه خوب برای سرمایه گذاری از الزامات جهت کسب سود بالاست با توجه به موقعیت منطقه ۲۲ و طرح های تجاری تفریحی فعلی وآینده این منطقه از مناطق ویژه ای میباشد که در طرح تفصیلی تهران قطب گردشگری منطقه قرار داده شده است. همه این پیشرفت ها باعث افزایش سود شما در سرمایه گذاری در این منطقه خواهد شد.

ارزش افزوده سرمایه گذاری درنوار شمالی تهران

زمین های با کیفیت نوار شمالی شهر تهران با توجه به شرایط و موقعیت ویژه سیاسی و اقتصادی هر روز بیش از پیش مورد توجه سرمایه گذاران میباشد. با گذر زمان و زیر ساخت رفتن زمین های مختلف موجود ارزش زمین ها و تراکم باقی مانده و همچنین ملک های موجود در حال افزایش میباشد کما اینکه قیمت های مناطق شمالی تهران با شهرهای مثل ونکور کانادا و خیابان های مشهور دنیا همانند منهتن مقایسه میشود.

بهرمندی از وام ساخت

در این طرح بدون نیاز به ضامن میتوانید قسمت مهمی از پرداختی های خود جهت ساخت مسکن را توسط وام تامین نموده و بعد از تحویل واحد نسبت به پرداخت اقساط آن اقدام نمایید

سفارشی سازی

اعمال سلیقه شخصی در مرحله های نهایی و نازک کاری و نظارت بر ساخت و کیفیت و کمیت صفر تا ۱۰۰ کار از مزایای دیگر خرید به این روش میباشد.

ارتباط در واتساپ