icon
جستجو
Close this search box.

ثبت نام این فاز به پایان رسیده است.

خرید مسکن در ابعاد مختلف ارزشمندی ویژه ای در تهران دارد. مهمترین آنها ارزش افزوده بالای سرمایه گذاری می‌باشد.

بعضی از مناطق تهران نسبت به سایر مناطق میان خریداران مسکن و سرمایه گذاران بزرگ از اقبال بیشتری برخوردارند و فروش بهتری را تجربه می‌کنند.

منطقه چیتگر (منطقه ۲۲) با توجه به طرح های توسعه ای پیش بینی شده جهت آینده و پروژه های فعلی اجرا شده همانند دسترسی های اتوبانی،مناطق گردشگری بزرگ تجاری ،تفریحی، …مامن بسیاری از سرمایه گذاران از ایرانیان اقصا نقاط جهان در داخل و خارج کشور گردیده است.

از  محبوب‌ترین نقاط میان خریداران  شرکت های خصوصی و  دولتی این منطقه با توجه به قیمت و موقعیت مناسب ، منطقه در حال رشد و توسعه مراورید شهردر قطب گردشگری تهران، معرفی میگردد.

با نگاهی گذرا به منطقه مروارید شهر در این چند ساله می توان دریافت، طراحان شهرسازی در نگاه کلان، این منطقه را به عنوان منطقه فرا دستی منطقه ۲۲ در نظر گرفته اند و در نگاهی دیگر دسترسی به مجتمع های متعدد تجاری اداری منطقه گواه این مدعا هستند که در آینده ای نزدیک این منطقه پذیرای تمرکز و برج های مسکونی بیشتر و پیشرفت بی بدلیل خواهد بود.

شرکت توسعه ارزش مدبران با فراهم آوردن شرایط آسان و همچنین ضمانت اجرایی مراحل خرید با ضمانت نامه بانک ملی ایران این امکان را برای کارکنان کادر درمان کشور فراهم نموده است.

دسترسی ها منطقه مروارید شهر شامل مراکز خرید و فروش مثل موبایل ، پوشاک ، صوتی تصویری، کیف و کفش ، مادر و کودک، ملزومات عروس و داماد ، خودرو و  پاساژهای مجلل و گسترده ای که با امکانات رفاهی و تفریحی در کنار رستوران های رنگارنگ و فودکورت ، می باشد که سفره ی رنگینی از انواع خدمات چشم نواز و لوکس را در پیش چشم مخاطبان می گستراند.

ارتباط در واتساپ