icon
جستجو
Close this search box.

آغاز واگذاری تسهیلات خرید زمین و مسکن در تهران

ویژه کارکنان بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور

بزرگترین و مهمترین اقدام اجرایی حوزه زمین و مسکن ویژه کادر سلامت و درمان کشور, توسط شرکت توسعه ارزش مدبران، با صدور ضمانت نامه از بانک ملی ایران در یازده فاز، طی سه سال با تسهیلات صد و هشتاد تا یک میلیارد و چهار صد میلیونی آغاز گردید.
فاز دوم این پروژه با واگذاری ۳۵۰۰ فقره تسهیلات چهار تا بیست دو درصدی به منظور توانمند سازی خرید زمین های مستعد تغییر کاربری به مسکونی در حومه پنج کیلومتری شهر تهران، ویژه کادر درمان و سلامت کشور اجرا می شود.

تسهیلات

تسهیلات ۱۸۰ تا ۵۰۰ میلیونی
 ویژه کارکنان بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی ،
 و تسهیلات ۷۰۰ تا یک میلیارد و چهارصد میلیونی
  ویژه پزشکان کشور با باز پرداخت سه ساله و کارمزد چهار تا بیست و دو درصدی خواهد بود.
تسهیلات ۱۸۰ میلیونی با اقساط ۳۶ماهه به مبلغ ۵ میلیون و پیش پرداخت ۳۰۰ میلیون ویژه زمین های ۱۰۰ متری
تسهیلات ۳۲۴ میلیونی با اقساط ۳۶ ماهه به مبلغ ۹ میلیون و پیش پرداخت ۶۰۰ میلیون ویژه زمین های ۲۰۰متری
تسهیلات ۵۰۰ میلیونی با اقساط ۳۶ ماهه به مبلغ ۱۴میلیون و پیش پرداخت ۹۰۰ میلیون ویژه زمین های ۳۰۰متری
تسهیلات ۷۰۰ میلیونی ویژه پزشکان با شش قسط هر شش ماه به مبلغ ۱۲۲ میلیون با پیش پرداخت یک میلیارد و هشتصد میلیونی ویژه زمین های ۵۰۰ متری
تسهیلات یک میلیارد و چهار صد میلیونی با شش قسط؛ هر شش ماه به مبلغ ۲۴۳ میلیون با پیش پرداخت سه میلیارد و ششصد میلیون ویژه زمین های ۱۰۰۰ متری 

تضمین اجرایی پروژه

با توجه به وسعت و ارزش بالای پروژه ،واگذاری اراضی ، صدرصد با صدور ضمانت نامه از بانک ملی ایران اجرا گردیده و متقاضیان بعد از پذیرش مدارک در شرکت با دریافت معرفی نامه نسبت به واریز پیش پرداخت به حساب ضمانت نامه بانک ملی ایران اقدام نموده و سند رسمی هر امتیاز به نام منقاضی صادر میشود.
موقعیت زمین های واگذاری :
زمین های این پروژه در موقعیت مستعد تغییر کاربری به مسکونی در محدوده پنج کیلومتری شهر تهران بوده و
به منظور عدم ورود دلالان منطقه ای ،حفظ ارزشمندی سود حداقل ده برابری و عدم مواجه پروژه با جهش قیمتی بالا در طول یازده فاز اجرایی ، محل پروژه در محدود فوق تا تکمیل فرآیند نهایی خرید اراضی، صرفا به بانک عامل پروژه معرفی و در تعهد شرکت توسعه ارزش مدبران قرار میگیرد.
واریزی تمامی متقاضیان بر حسب نرخ حداقل کارشناسی اراضی محدوده پنج کیلومتری تهران و تخصیص هر پلاک با توجه به زمان ثبت نام و مرغوبیت آن نیز بر اساس نرخ کارشناسی نماینده کانون کارشناسان رسمی دادگستری خواهد بود.

مدارک و نحوه ثبت نام

واگذاری تسهیلاته، چهار تا بیست و دو درصدی برابر اولویت مراجعه و تکمیل مدارک در شرکت بوده و متقاضیان میبایست مبلغ تسهیلات درخواستی و متراژ زمین را انتخاب و برابر آن پیش پرداخت هر متراژ را در یکی از حساب های بانک ملی خود سپرده نمایند و سپس با مدرک شغلی و کارت ملی به مرکز ثبت نام به آدرس ذیل در ساعات اداری مراجعه نمایند.
امید است سال جدید توامان با موفقیت و سربلندی برای کارکنان بهداشت و درمان بوده و این خدمت برگ زرین و گام ملی مهمی در تقدیر از سفیران سلامت و درمان کشور باشد.

پرسش و پاسخ 1

پرسش و پاسخ 2

موضوع خرید زمین در اطراف تهران برای سرمایه گذاران پر سود و بسیار مناسب می باشد زیرا بیشترین رشد را پایتخت کشور و اطراف آن دارد.زمین های حومه کلان شهرها همواره جزو پرطرفدارترین بازارهای ایران برای سرمایه‌گذاری بوده است.

رشد قیمت این کالا طی سالیان گذشته، به‌ویژه در تهران به حدی بوده که اکنون بسیاری از کارشناسان، زیربنای لازم برای تولید خانه را متهم ردیف اول آشفته‌بازار مسکن معرفی می‌کنند.

آمارهای وزارت راه و شهرسازی نیز نشان می‌دهد بطور متوسط در تهران 80 درصد از قیمت نهایی مسکن را زمین تشکیل می‌دهد و هیچ نهاده و عامل دیگری به این اندازه بر قیمت نهایی ساختمان تأثیرگذار نیست
قیمت زمین، حدود 2 برابر آپارتمان

به گزارش سایت دیوار، بررسی آگهی‌های درج‌شده در بخش فروش زمین این سایت طی آبان 1400 نشان می‌دهد میانگین نرخ زمین در پایتخت فاصله چشمگیری از نرخ آپارتمان گرفته است.

در حالی متوسط نرخ آپارتمان در ماه منتهی به آذر در محله‌های پرآگهی تهران حدود 41 میلیون تومان رقم خورده، میانگین نرخ زمین در پایتخت با عبور از 77 میلیون تومان فاصلۀ چندانی تا ایجاد شکاف دو برابری نسبت به نرخ آپارتمان ندارد.
 نهایتا امن‌ترین بازار برای سرمایه‌گذاری برابر جوابدهی در طی ۷۰ سال گذشته همان‌طور که اعداد و ارقام نشان می‌دهد همچنان زمین بوده و مهم‌ترین عامل در تغییر قیمت مسکن و آپارتمان می‌باشد.

در این بین در مناطقی نظیر اطراف تهران که هنوز ظرفیت ساخت‌وساز بالایی دارند بازدهی زمین بالاتر است و محل مناسب‌تری برای سرمایه‌گذاری شمرده می‌شود.

شرکت توسعه ارزش مدبران با تجربه سهامداران و تیم توانمند سرمایه گذاری خود شرایط بی بدیلی را بصورت ویژه برای کادر محترم درمان در یک پلتفرم مطمئن پربازده به وجود آورده است که بتوانند یک سرمایه گذاری موفق را تجربه نمایند.
فاز دوم زمین های اقساطی کادر درمان کشور در راستای ماده یازده قانون جهش تولید ملی مسکن در چند لوکیشن مستعد ایجاد ارزش افزوده بالا در حومه پنج کیلومتری شهر تهران با شرایط ذیل در حال ثبت نام میباشد.

ارتباط در واتساپ